iwact
İran Gezisi

Iran gezisi için açılan kontenjanlar dolmuştur. İlginiz için teşekkür ederiz.


İRAN TURU 3 GÜN 2 GECE ( TEBRİZ - URMİYE – HOY & SALMAS ) 26 – 28 EYLÜL 2018
1. GÜN 26 EYLÜL 2018 ÇARŞAMBA 

*Sabah Van’da Hareket Saat : 08 00 - Kapıköy ( Razi ) kapısından İran’a Geçiş - Hoy Şehir Gezisi ve Şems-i Tebriz’i Ziyaret - Öğle Yemeği (Yöresel İran Yemekleri) - Salmasa Hareket - Salmas Şehir Gezisi
*Urmiye’ye Hareket - Şıh Tepesi ve İranlıların mesire yeri olan bend deresi Gezisi - Serbest Zaman Aliş Veriş. 
*Akşam  URMİYE ’de PARK 4* Otelde Konaklama. 


2. GÜN 27 EYLÜL 2018 PERŞEMBE

* Sabah Otelden  Hareket - Urmiye  Şehir Gezisi - Tebriz’e Hareket - Urmiye Gölü Seyri - Tebriz’de Gök Mescit - Belediye Müzesi - Cuma Mescidi  ve  Ark Gezileri - Türk edebiyatının Büyük Şairlerinden Şehriyarın Kabrinin de Bulunduğu Makberetüş Şuera (Şairler Kabristanlığı) Ziyaret Ediyoruz - El Gölü (Şah Gölü) Gezisi
* TEBRİZ ’de Akşam Yemeği  ve  4*lı otelde (Tebriz Otel veya Behbood Otel) Konaklama.


3. GÜN 28 EYLÜL 2018 CUMA

*Sabah Tebriz’de En Önemli Kapalı Alış Veriş Merkezi Olarak Kabul Edilen ve 1 Kilometrekare Büyüklüğünde (İçinde Küçük Çarşıların ve 20 Kervansarayın Bulunduğu) Tarihi Çarşı Gezisi - Serbest  Zaman  Alışveriş - Van’a  Dönüş Saat: 17.00 - Türkiye’ye Giriş Gürbulak (Bazargan) Kapısında . 
*Akşam Van’da Seyahatimizi Sonlandırıyoruz.

TUR ÜCRETİNE DÂHİL OLANLAR
Ulaşım (Mercedes  Minibüs)
Rehberlik Hizmetleri
Konaklama Oda Kahvaltı 2 Gece
Seyahat Sigortası

TUR ÜCRETİNE DÂHİL OLMAYANLAR
Öğle  ve Akşam Yemekleri
Ören Yeri Giriş Ücretleri
Yurtdışı Çıkış Harç Pulu (15 TL)


KİŞİ BAŞI FİYAT : 775  TL

Not1: İran gezisine katılmak isteyen katılımcılarımızın bildirileri 29 Eylül Cumartesi günü sunulmak üzere programlanacaktır. 

Not2: İran gezisinde yer alan katılımcılarımız 29 Eylül 2018 Cumartesi günü akşamında düzenlenecek olan Gala yemeğine ve 30 Eylül 2018 Pazar günü düzenlenecek olan Van gezisine de katılabileceklerdir.

Not3: İlgili firma döviz kurlarında gerçekleşen artıştan dolayı İRAN GEZİSİ ücretini bir defaya mahsus olmak üzere güncellemiştir.

Not 4: Ebeveynleri ile birlikte tura katılacak çocuk katılımcılar için otobüs ulaşımlarında koltuk, konaklama yerinde yatak talep edilmemesi durumunda 0-2 yaş arası çocukların katılımı ücretsizdir. Aksi takdirde ebeveynler ücretin tamamını ödemekle yükümlüdürler.

Not 5: Konaklama yapılacak otellerde odalar paylaşımıdır. Single room talep eden katılımcılar acenta yetkililerine taleplerini ileterek 200 TL karşılığında diledikleri odada kalabilirler.ETKİNLİKLER
2. Uluslararası Batı Asya Turizm Araştırmaları Kongresi
ASYA AJANS FUARCILIK ORGANİZASYON LTD ŞTİ.
Sıhke Cad. Adıgüzel İş Merkezi Kat:1 No1 VAN Tel: 0432 215 81 80 Fax: 0432 21581 79
Copyright © 2017 - Van Turizm Kongresi