iwact
İran Gezisi


İRAN TURU 3 GÜN 2 GECE ( TEBRİZ - URMİYE – HOY & SALMAS ) 

25 - 27 Eylül
1. GÜN 

*Sabah Van’da Hareket Saat : 08 00 .Kapıköy ( Razi ) kapısından İran’a Geçiş . Hoy Şehir Gezisi ve Şems-i Tebriz’i Ziyaret. Öğle Yemeği. ( Yöresel İran Yemekleri ). Salmasa Hareket .Salmas Şehir Gezisi . 
Urmiye’ye Hareket.Urmiye’de Şıh Tepesi ,Pazar ve Şehir Gezisi .Serbest Zaman Aliş Veriş. İranlıların mesire yeri olan bend deresinde Akşam Yemeği . Akşam URMİYE ’de ARİA 4* Otel de Konaklama.


2. GÜN

Sabah Tebriz’e Hareket. Urmiye Gölü Seyri .KANDOVAN Gezisi. Öğle Yemeği ( Yöresel İran Yemekleri ). Tebriz’de Gök Mesciti,Cuma Mescidi ,Ark ve  Belediye Müzesi Gezisi. El Gölü ( Şah Gölü ) Gezisi.
Akşam Tebriz ESTEGHBAL 3 * Otel de  Konaklama.


3. GÜN 

Sabah Tebriz’de Gök Mesciti,Cuma Mescidi ,Ark ve Belediye Müzesi Gezisi. Türk edebiyatının Büyük Şairlerinden Şehriyarın Kabrinin de Bulunduğu Makberetüş - Şuera ( Şairler Kabristanlığı ) Ziyareti.
 En Önemli Kapalı Alış Veriş Merkezi Olarak Kabul Edilen ve 1 Kilometrekare Büyüklüğünde, İçinde Küçük Çarşıların ve 20 Kervansarayın Bulunduğu Tarihi Çarşı Gezisi. Serbest Zaman Alış Veriş.
Saat . 17.00 de Van’a Hareket
 Türkiye’ye Gürbulak ( Bazargan ) Kapısından  Giriş.
 Akşam Van’da Seyahatimizi Sonlandırıyoruz.

TUR ÜCRETİNE DÂHİL OLANLAR
Ulaşım (Mercedes  Minibüs)
Rehberlik Hizmetleri
Konaklama Oda Kahvaltı 2 Gece
Seyahat Sigortası

TUR ÜCRETİNE DÂHİL OLMAYANLAR
Öğle  ve Akşam Yemekleri
Ören Yeri Giriş Ücretleri
Yurtdışı Çıkış Harç Pulu (15 TL)
Dönüş Günü Akşam Yemeği


KİŞİ BAŞI FİYAT : 850 TL (Double Oda Kişi Başı)

(Single Oda Farkı 200 TL)

Not1: İran gezisine katılmak isteyen katılımcılarımızın bildirileri 28 Eylül Cumartesi günü sunulmak üzere programlanacaktır. 

Not2: İran gezisinde yer alan katılımcılarımız 28 Eylül 2019 Cumartesi günü akşamında düzenlenecek olan Gala yemeğine ve 29 Eylül 2019 Pazar günü düzenlenecek olan Van gezisine de katılabileceklerdir.

Not3: İlgili firma döviz kurlarında gerçekleşen artıştan dolayı İRAN GEZİSİ ücretini bir defaya mahsus olmak üzere güncellemiştir.

Not 4: Ebeveynleri ile birlikte tura katılacak çocuk katılımcılar için otobüs ulaşımlarında koltuk, konaklama yerinde yatak talep edilmemesi durumunda 0-2 yaş arası çocukların katılımı ücretsizdir. Aksi takdirde ebeveynler ücretin tamamını ödemekle yükümlüdürler.
ETKİNLİKLER
3. Uluslararası Batı Asya Turizm Araştırmaları Kongresi
ASYA AJANS FUARCILIK ORGANİZASYON LTD ŞTİ.
Sıhke Cad. Adıgüzel İş Merkezi Kat:1 No1 VAN Tel: 0432 215 81 80 Fax: 0432 21581 79
Copyright © 2017 - Van Turizm Kongresi