iwact
YAZIM KURALLARI

Özet metin bildiri gönderimi Kayıt olduktan sonra Bildiri Gönder sekmesinden ulaşılabilen Yazar Paneli üzerinden gerçekleştirilecektir. Daha önceden hazırlanan metinler kopyalanarak panelde istenilen alan(lar)a yapıştırılacaktır. 


Tam metin bildiri gönderimi Kayıt olduktan sonra Bildiri Gönder sekmesinden ulaşılabilen Yazar Paneli üzerinden gerçekleştirilecektir. Daha önceden hazırlanan metinler sisteme yüklenerek gönderim gerçekleştirilecektir.

 

Uluslararası Batı Asya Turizm Araştırmaları Kongresi Özet Metin Bildiri Yazım KurallarıUluslararası Batı Asya Turizm Araştırmaları Kongresi Tam Metin Bildiri Yazım Kuralları


  • Bildiri dili Türkçe ya da İngilizce olarak tercih edilebilir.,
  • Türkçe Bildiriler İçin Türkçe ve İngilizce Özetler Formata uygun olarak eklenmelidir. 
  • İngilizce Bildiriler İçin  sadece İngilizce Özet Formata uygun olarak eklenmelidir.  
  • Türkçe Bildirilerde Türkçe ve İngilizce  başlıklar alt alta sıra ile 12 punto, yazar isimleri ve özet metni 12 punto, yazara ait bilgiler yazar isminin altında ve 10 punto olacak şekilde yazılmalıdır. 
  • İngilizce Bildirilerde  İngilizce  başlık 12 punto, yazar isimleri ve özet metni 12 punto, yazara ait bilgiler yazar isminin altında ve 10 punto olacak şekilde yazılmalıdır.
  • Tam metin bildiri gönderme işlemleri için info@iwact.org adresine mail atınız.  Lütfen Konu bölümüne bildiri adı ve ilk yazar adını ekleyiniz.
  • Bildiri gönderme ile ilgili yaşanan sorun ya da sorularınız için info@iwact.org e-posta adresinden iletişime geçebilirsiniz.
  • Tam metin yazım kuralları için genişletilmiş kılavuza aşağıda yer alan EK1 dosyasından ulaşabilirsiniz.


Tam metin bildiriler için metin içinde atıf ve metin sonunda yer alan kaynakça formatı APA 6.0 sistemine uygun olarak hazırlanmalıdır. APA 6.0 için gerekli bilgileri aşağıdan indirebilirsiniz.

EK1 - TAM METİN YAZIM KURALLARI 
EK2 - APA 6.0 REFERANS VE KAYNAKÇA DOSYASI
EK3 - KİTAP BÖLÜMÜ İÇİN YAZIM KURALLARI

* 1 yazar en fazla 2 bildiri sunumu yapabilir.

* 1 katılımcı en fazla 5 bildiride yazar olarak yer alabilir.


BİLDİRİ GÖNDERİMİ
3. Uluslararası Batı Asya Turizm Araştırmaları Kongresi
ASYA AJANS FUARCILIK ORGANİZASYON LTD ŞTİ.
Sıhke Cad. Adıgüzel İş Merkezi Kat:1 No1 VAN Tel: 0432 215 81 80 Fax: 0432 21581 79
Copyright © 2017 - Van Turizm Kongresi